Barselona izvukla remi protiv Ajntrahta (VIDEO)

U prvoj utakmici četvrtfinala Lige Evrope fudbaleri Ajntrahta i Barselone remizirali su u Frankfurtu 1:1.

Nemački tim je bio bolji tokom celog meča i sigurno će žaliti za šansama koje su ispustili fudbaleri Ajntrahta u ovoj utakmici.

Mreža Barselone se ipak zatresla u 48. minutu meča kada je Ansgar Knauf je prelepo zahvatio loptu sa nekih 20-ak metara i pogodio za vođstvo domaćeg tima.

Ipak, u 66. minutu Barsa je postigla izjednačujući pogodak zahvaljujući Frenkiju de Jongu. On je U 66. minutu sa Feranom Toresom izveo sjajnu akciju, nakon koje je Španac pogodio za 1:1.

Od 77. minuta domaći tim je bio sa igračem manje jer je Tuta dobio drugi žuti karton. Srpski fudbaler Filip Kostić odigrao je ceo meč za Ajntraht.

Do kraja susreta nije bilo većih uzbuđenja pa je rezultat ostao nepromenjen.

Bivši fudbaler Zvezde het-trikom vodi tim ka tituli (VIDEO)

Veoma uzbudljiva šampionska trka vodi se u fudbalskom prvenstvu Crne Gore, gde je Dečić nedavno došao do prednosti, koju...