Braga savladala Rendžers, remi Vest Hema i Liona (VIDEO)

U ostalim odigranim utakmicama četvrtfinala Lige Evrope, fudbaleri Vest Hema i Liona odigrali su nerešno u Londonu, dok je Braga savladala Rendžers.

Jedini gol na meču između Brage i Rendžersa viđen je u 40. minutu kada je Ruiz sa nekih 13,14 metara pogodio mrežu protivnika.

Što se tiče meča u Londonu, viđen je nerešen rezultat.

Poveli su domaći u 51. minutu utakmice, Džered Boven je matirao Lopesa i izazvao erupciju oduševljenja na stadipnu.

Ipak, Francuzi su bili sa igračem više s obzirom na to da je  Kresvel dobio direktan crveni karton, što su i iskoristili.

U 66. minutu susreta Ndombele je pogodio za 1:1.

Do kraja meča i jedni i drugi su imali svoje šanse ali do novih golova nije došlo pa je rezultat ostao 1:1.

SERIJA A: Nezadovoljni Španac doneo važnu pobedu Laciju (VIDEO)

U prvom meču 33. kola Serije A, fudbaleri Lacija savladali su Đenovu u gostima 0:1. Strelac jedinog gola bio je...