Olimpik bolji od PAOKA, Paje postigao jedan od najlepših golova ove sezone! (VIDEO)

U prvoj utakmici četvrtfinala Lige konferencija fudbaleri Olimpika iz Marseja savladali su PAOK rezultatom 2:1.

Domaći tim je u prvom poluvremenu bio mnogo bolji rival, poveli su u 13. minutu kada je Žerson pogodio na asistenciju Pajea.

Spektakularan gol u 45. minutu postigao je Dimitri Paje, udvostručio prednost svog tima.

U drugom poluvremenu grčki tim se probudio, igrali su bolje i to im se isplatilo. Gol za goste postigao je El Kaduri na asistenciju srpskog fudbalera Andrije Živkovića.

Marsej je bio uzdrman nakon primljenog pogotka ali do kraja utakmice nije bilo promene rezultata.

NOVI PRESEK: Srbija pala na FIFA rang listi

Fudbalska reprezentacija Srbije pala je za jedno mesto u odnosu na prethodni presek.  Na ovaj pad uticali su rezultati...