NORMALNOST: Novi gol i asistencija Dušana Tadića! (VIDEO)

Fudbaleri Ajaksa pobedili su na Johan Krojf areni Spartu iz Roterdama sa 2-1, u sklopu 29. kola Eredivizije, a novi gol i asistenciju zabeležio je srpski reprezentativac Dušan Tadić.

Kopljanici su gubili na poluvremenu, posle sjajnog pogotka Joerija de Kampsa u 33. minutu, ali je ponovo tu bio Tadić kada je najteže.

Prvo je precizno uposlio Dav Klasena u 49. minutu za izjednačenje, a potom i sigurnom realizacijom penala doneo preokret i postavio konačan rezultat. Tadić je prilikom izvođenje jedanaesterca nadmudrio protivničkog golmana i loptu smestio u suprotnu stranu, a tome je prethodilo igranje rukom igrača Sparte koji se nalazio u živom zidu.

Ajaks sigurno održava lidersku poziciju na tabeli i sada ima 72 boda, što je 7 više u odnosu na PSV, koji sutra igra svoju utakmicu ovog kola.

POSLEDNJI POZIV: Preuzmi deo NAGRADNOG FONDA od čak 1.200.000 DINARA!

Pred vama je poslednja šansa da se pridružite i postanete deo promocije KEŠ MANIA u MERIDIANU. Pitate se zašto...