Vlahović doneo preokret Juventusu! (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa odneli su sva tri boda iz Kaljarija, pobedom nad istoimenim klubom u 32. kolu Serije A nakon preokreta sa 2-1.

Domaćin je poveo u 10. minutu, kada je Razvan Marin sa desne strane proigrao Žoao Pedra u šesnaestercu, koji je imao dovoljno vremena da se namesti i preciznim udarcem dovede svoj tim u prednost od 1-0.

Rabio je u 42. minutu bio u dobroj šansi posle pasa Dušana Vlahovića, ali je šutirao prejako. Ipak, u poslednjem minutu prvog dela igre Huan Kvadrado je posle odličnog prodora uputio kvalitetan centaršut ka De Lihtu, koji je matirao golmana Kaljarija za poravnanje rezultata.

Pobedu je doneo Dušan Vlahović u 75. minutu, kome nije trebalo mnogo prostora da zatrese mrežu posle ubačene lopte od strane Paola Dibale.

Stara dama sada ima 62 boda na 32 odigrane utakmice i zauzima 4. poziciju na tabeli Serije A, dok je Kaljari na jednom mestu iznad zone ispadanja i ima 25 osvojenih bodova, ali i makar jednu utakmicu više od sva tri tima koja su iza njih.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...