SERIJA A: Milan i Torino podelili bodove

U poslednjem meču Serije A fudbaleri Milana odigrali su nerešeno (0:0) protiv Torina.

Nije uspeo Milan da iskoristi potpunu inicijativu da dođu do veoma važne pobede. Prvu pravu priliku imao je Beloti, koji je šutirao malo pored gola i to je sve vredno pomena u prvom delu igre.

U drugom poluvremenu je Milan zapretio preko Tonalija, ali je njegov udarac je bio izblokiran. Fudbaleri Milanu su u nadoknadi vremena tražili penal ali glavni sudija je samo odmahnuo na prigovore.

Bivši fudbaler Partizana Saša Lukić je odigrao svih 90 minuta u ekipi Torina, a na klupi se ponovo našli Vanja Milinković-Savić i Denis Stojković.

Milan ostaje na prvom mestu i ima utakmicu više od drugoplasiranog Intera, dok je Torinu na mestu broj 11.

Rosoneri sledeću utakmicu igraju protiv Đenove na San Siru.

ANGT EVROLIGA: Megi specijalna pozivnica, učestvuje i tim van Evrope

Seniorski tim Mege ostvario je ubedljivu pobedu na startu plej-ofa ABA lige protiv Cedevita Olimpije. Juniorski pogon je u međuvremenu...