Bolonja na krilima Arnautovića savladala Sampdoriju (VIDEO)

U poslednjem meču 32. kola Serije A, fudbaleri Bolonje savladali su Sampdoriju rezultatom 2:0. Apsolutni junak ove utakmice je bio napadač srpskog porekla Marko Arnautović koji je postigao oba gola za svoj tim.

Ekipa Bolonje je tokom prvog poluvremena bila daleko bolji rival, ali nisu uspeli da postignu gol tokom ovog perioda igre.

Međutim, nagrada je stigla u drugom poluvremenu, poveli su u 61. minutu kada je Arnautović na asistenciju Mičela Dijksa lako došao do lopte i zatresao mrežu protivnika.

Prednost domaćeg tima duplirao je Arnautović u 76. minutu i doneo veliku pobedu domaćinu.

Bolonja je 10. trijumfom ove sezone potvrdila opstanak u ligi, dok je petim porazom u poslednjih šest kola Sampdorija ušla golu borbu za očuvanje elitnog statusa.

VRATIO FILM: Košarkaš Reala o tuči u Madridu, nema loše uspomene (VIDEO)

Košarkaši Real Madrida još uvek čekaju ko će im biti protivnik u plej-ofu Evrolige. Nakon uvedenog plej-ina, to će biti...