Nakon velike borbe Đere u drugom kolu Monte Karla!

Srpski teniser Laslo Đere plasirao se u drugo kolu masters turnira u Monte Karlu nakon što je savladao Amerikanca Maksima Kresija sa 2:1 u setovima ( 6:4, 6:7 (7), 6:2 ).

Ni malo lak meč za našeg tenisera, protivnik je bio agresivan ali je Laslo u prvom setu napravio brejk za 4:3, koji je uspeo da sačuva do kraja. U drugom setu je Amerikanac uspeo da iskoristi tek četvrtu set loptu u taj brejku i da izjednači na 1:1.

Ključni trenutak meča bio je u šestom gemu trećeg seta, kada je Đere oduzeo rivalu servis i stekao veliku prednost.

Nakon toga je uspeo da u osmom gemu diskoristi drugu meč loptu i da izbori plasman u drugo kolu turnira.

Protivnik u narednom kolu će mu biti  Italijan Lorenco Sonego, koji je u prvom kolu pobedio Ilju Ivašku iz Belorusije.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...