LŠ: Firminovi golovi opustili Liverpul, pa ispustili pobedu, ali ne i prolaz (VIDEO)

Fudbaleri Liverpula su polufinalisti Lige šampiona pošto su i u drugom meču bili bolji od Benfike ukupnim rezultatom 6:3.

U drugom meču Liverpul je slavio 3:2.

Poveli su domaći preko Konatea koji je glavom posle kornera zatresao mrežu u 21. minutu.

Ioak gosti se nisu predavali i 11 minuta kasnije su Portugalci izjednačili golom Ramosa što je bio i rezultat prvog poluvremena.

U drugom delu meč je rešio Brazilac Roberto Firmino koji je sa dva pogotka, činilo se potvrdio prolaz ekipe Jirgena Klopa u polufinale.

Za Benfiku je smanjio Jaremčuk koji je obišao čuvara mreže domaćih, a VAR je posle pregleda potvrdio gol i ponovo uveo neizvesnost u ovaj meč. Ona je povećana golom Nunjeza samo nekoliko minuta kasnije i sa 3:3 domaći su strepeli slično kao i u meču sa Interom.

Benfika je u nadoknadi vremena postigla gol, ali je Nunjez bio u ofsajdu i ostalo je 3:3.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...