KOSTIĆ UNIŠTIO BARSELONU: Ajntraht u polufinalu (VIDEO)

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta savladali su Barselonu u gostima sa 3-2 u revanšu četvrtfinala Lige Evrope, a dvostruki strelac bio je srpski reprezentativac Filip Kostić.

Tako je velikan iz Katalonije, nakon nerešenog rezultata (1-1) u prvom meču, ispao iz drugog po rangu evropskog takmičenja.

Nemački tim je do prednosti došao posle sigurne realizacije penala već u 4. minutu od strane našeg Filipa Kostića. Potom se on u 36. minutu našao i u ulozi asistenta, kada je proigrao Rafaela Borea, a ovaj evrogolom duplirao prednost.

Gotovo sve dileme naš ofanzivac je razrešio u 67. minutu, kada ga je u šesnaestercu pronašao Kavada, a Kostić bio siguran prilikom egzekucije za velikih 3-0 na Kamp Nou.

Prethodno je solidan pokušaj iz slobodnog udarca imao i u 52. minutu, ali je šutirao malo pored gola.

U zaustavnom vremenu je susret ipak postao uzbudljiv, jer je domaćin smanjio na samo gol zaostatka preko Busketsa u prvom i Depaja sa bele tačke u 11. minutu nadoknade, ali nije bilo vremena da se uradi ništa više.

U polufinalu tim iz Frankfurta će igrati protiv Vest Hema, koji je bio bolji od Liona.

Sferopulos pred Real: Trener Zvezde otkrio ko sigurno neće igrati u Madridu

Košarkaši Crvene zvezde u okviru 32. kola Evrolige gostuju ekipi Reala iz Madrida. Duel dva tima na programu...