LIGA KONFERENCIJA: Lisice šokirale Ajndhoven (VIDEO)

Posle prve utakmice u kojoj nije bilo golova, fudbaleri PSV-a iz Ajndhovena nisu uspeli da iskoriste domaći teren, pa su posle poraza od Lestera sa 2-1 ispali u četvrtfinalu Lige konferencija.

Domaći fudbaleri vodili su na poluvremenu zahvaljujući golu Erana Zahavija u 27. minutu. Mario Gece je iskoristio nespretnost fudbalera Lestera i oduzeo loptu blizu njihovog šesnaesterca, a potom proigrao Izraelca, koji je zatresao mrežu.

Filipsovci su vodili sve do 77. minuta, ali je onda u 11 minuta propalo sve što su do tada izgradili. Lisice su prvo izjednačile golom Džejmsa Medisona u 77. minutu, a Rikardo Pereira se u 88. minutu našao na pravom mestu u pravo vreme i loptu smestio u gol, nakon što je golman holandskog tima Mvogo spasao gol od lepe akcije engleskog kluba.

Ten Hag: ” Izvinite , ja sam gledao drugačiju utakmicu”

Fudbaleri Mančester Junajted su na svom terenu dočekali poslednjeplasirani Šefild junajted i slavili su rezultatom 4:2 (1:1). Slavni klub je dva puta gubio u...