VLAHOVIĆ SPASILAC: Juventus u zaustavnom vremenu izvukao bod u Torinu! (VIDEO)

Fudbaleri torinskog Juventusa odigrali su nerešeno 1-1 na svom stadionu protiv Bolonje, u sklopu 33. kola Serije A, a umalo su mogli da ostanu bez ijednog boda, da nije bilo sprskog reprezentativca Dušana Vlahovića.

Naš napadač, koji sa Ćirom Imobileom vodi bitku za najboljeg strelca sezone Serije A, u 5. minutu zaustavnog vremena zatresao je mrežu, pošto se našao na pravom mestu kako bi u gol smestio pokušaj makazicama kolege iz napada Alvara Morate, koji je praktično na taj način zabeležio asistenciju.

Prethodno je prednost gostima doneo Marko Arnautović, koji je iskoristio precizan pas Roberta Sorijana i, zaobišavši golmana Šćesnog, smestio loptu u mrežu.

Stara dama se sada nalazi na 4. mestu tabele Serije A i ima osvojena 63 boda na 33 odigrane utakmice, iza Napolija koji ima 3 boda više i utakmicu manje.

ISPUSTILI DOBIJENO: Novi Beograd od +4 do poraza

Vaterpolisti Novog Beograda izgubili su meč regionalne Premijer lige od splitskog Jadrana 14:12. Kao domaćini turnira. Po četvrtinama (3:3, 6:3,...