Superliga: Vojvodina bolja od Napretka

Fudbaleri Vojvodine pobedili su na svom terenu ekipu Napretka rezultatom 2:0 u prvom kolu plej-ofa Superlige Srbije.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a do prvog gola je došlo u 76. minutu igre. Prvi gol na utakmici postigao je Novica Maksimović na odbitak posle slobodnog udarca gde je uhvatio volej i matirao golmana Napretka.

Vojvodina je povećala rezultat u četvrtom minutu nadoknade, posle udarca Vladana Novevskog sa desne strane, lopta se od noge jednog od igrača Napretka odbila u mrežu za konačnih 2:0.

Vojvodina u narednom kolu gostuje Voždovcu, dok Napredak dočekuje Radnički iz Niša.

PRED RG I OI: Jedna važna promena na turniru u Parizu

Ove godine će krajem maja početi treći grend slem sezone Rolan Garos. Srpski teniser Novak Đoković će braniti titulu osvojenu...