PL: Arsenal slavio u derbiju Londona, Siti ponovo na čelu tabele (VIDEO)

U Premijer ligi odigrane su četiri utakmice, a derbi je bio Londonu gde je Arsenal u goleadi slavio na Stamford Bridžu 2:4.

Posle prvog poluvremena, koje je završilo rezultatom 2:2, u drugom delu igre golovima Nkite i Sake iz penala došla do velike pobede u borbi za Ligu šampiona.

Čelsi sada ima 62 boda na 3. mestu, dok Arsenal sa 57 bodova deli 4. mesto sa Totenhemom.

Šampion Mančester siti je slavio na Brajtonom 3:0 i tako ponovo preuzeo prvo mesto na tabeli. Sva tri pogotka su pala u drugom poluvremenu, a strelci su bili Marez, Foden i Bernardo Silva.

Everton i Lester su podelili bodove 1:1, dok je Njukasl slavio nad Kristal Palasom 1:0.

OSVOJIO JE BUNDESLIGU: Fudbaler Bajera otkrio gde bi da nastavi karijeru

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena, protiv Verdera su potvrdili titulu šampiona Nemačke. Prvu u 120 godina dugoj istoriji kluba. Sada su...