EVROLIGA: Bajern šokirao Barselonu!

Košarkaši Bajerna iznenadili su Barselonu na njihovom parketu savladavši ih u drugoj utakmici plej-ofa 75:90.

Serija je sad izjednačena na 1-1 i seli se u Minhen.

Izabranici Andree Trinkijerija su kontrolisali rezultat totkom čitavog meča,a u prvom poluvremenu sjajnu partiju je odigrao Dešon Tomas koji je postigao 19 od ukupno 25 poena u tom periodu.

Barselona je u trećem periodu prišla na 56-61, ali je Bajern u svega 20 sekundi postigao dve trojke i praktično rešio ovaj meč.

Pored Tomasa Obst je postigao 15 poena, dok je srpski košarkaš Ognjen Jaramaz ubacio 11. Vladimir Lučić je za 30 minuta ubacio 5 poena. Kod Barselone Mirotić i Laprovitola su postigli po 16 poena.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...