Maestralni Đoković nakon preokreta u polufinalu Srbija opena!

Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u polufinale turnira u Beogradu. On je nakon velike borbe bio bolji od Miomira Kecmanovića sa 2:1 u setovima (4:6, 6:3, 6:3).

Kao i juče, Novak je dugo tražio svoju igru. Izgubio je prvi set, ali nakon toga se probudio i konačno počeo da igra svoju igru.

Na početku drugog seta Kecmanović je stekao brejk prednosti, ali mu je Đoković odmah uzvratio. Ključan je bio osmi gem, u kome Đoković pravi još jedan brejk i potom na svoj servis dolazi do izjednačanje u setovima.

U setu odluke vodila se ravnopravna borba u prvih šest gemova, a onda se Novak razbudio i nije dozbolio protivniku nijedan gem.

Drugi i treći set je dobio identičnim rezultatom i nakon preokreta došao do pobede u ovom meču.

Najbolji igrač sveta je tako i drugu godinu zaredom slavio u prestonici protiv Kecmanovića, kojeg je pobedio na ovom turniru prošle sezone, u istoj fazi.

Protivnik u narednoj rundi će mu biti bolji iz večerašnjeg duela Karen Hačanov – Tijago Monteiro.

VIŠE NEMA NIKAKVE DILEME: Panter i Partizan, sve je jasno!

Pre par dana u medijima se pojavila informacija da će jedan od najboljih košarkaša Evrolige i kapiten Partizana Kevin...