Remi Metalca i Spartaka, izjednačeno i u Novom Pazaru!

U okviru 32. kola Superlige Srbije u poslednja dva meča nije bilo pobednika.

Novi Pazar je dočekao Mladost oz Lučana. Pazarci su poveli evrogolom Stefana Lončara u 65. minutu meča koji je sa dvadesetak metara poslao neodbranjivu parabolu u gornji levi ugao gola golmana Kostića – 1:0.

Lučanci su uzvratili u 72. minutu meča. Mićović je poslao dugu loptu u kazneni prostor za Sašu Jovanovića koji je postigao jlep gol za – 1:1.

U Gornjem Milanovcu, Metalac i Spartak su takođe odigrali nerešeno (1:1). Spartak je poveo već u četvrtom minutu kada je Nemanja Nikolić realizovao jedanaesterac. U 42. minutu domaći su iznudili jedanaesterac, a u gol je postigao Stojanović, pa je rezultat u ovom meču nerešen.

Tabela plej-aut zone posle 32. kola: Kolubara 40, Mladost i Radnik po 38, Spartak 35, Proleter i Radnički 1923 po 31, Novi Pazar 29 i Metalac 28 bodova.

SRUŠIO FAVORITA: Lajović dobio protivnika u duelu za polufinale

Srpski igrač Dušan Lajović prošao je u četvrtfinale turnira u Barseloni. Nakon trijumfa protiv Alehandra Davidovič Fokine, zna sa kim...