Voždovac do preokreta protiv Voše

Fudbaleri Voždovca ostvarili su preokret u plej-ofu Superlige protiv Vojvodine 2:1 (1:1).

Gosti su poveli u 30. minutu golom Veljka Simića sa bele tačke, pošto je pre toga upravo bivši igrač Crvene zvezde fauliran u kaznenom prostoru.

Ipak, nije se dugo čekalo na poravnanje pošto je samo tri minuta kasnije Ivezić postigao gol za 1:1.

To je io rezultat prvog poluvremena, a u drugom delu Mijailović je u 58. minutu postigao gol koji se ispostavio kao pobedonosni i done tri boda ekipi Aleksandra Linte.

Vojdvodina, radnički Niš i TSC dele četvrto mesto sa 44 boda, dok Vojvodina ima dva boda manje.

EL: Fener do brejka u Kneževini

Ekipa Fenerbahčea uspela je da dođe do brejka u prvom meču četvrtfinalne serije protiv Monaka, pošto su slavili 91:95...