Kecmanović u četvrtfinalu turnira u Minhenu!

Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u četvrtfinale turnira u Minhenu. On je savladao  Nemca Danijela Altmajera sa 2-0, po setovima 6:2, 6:4.

Prvi set je naš teniser rutinski završio rezultatom 6:2. U drugom setu je bilo dosta problema za oba tenisera. Kecmanović je dva puta gubio servis, a njegov protivnik jendom više, što je i presudilo na kraju.

U poslednjem gemu je Srbin spasio čak pet prilika za brejk, nakon toga je iskoristio meč loptu i trijumfovao u ovom meču.

U narednom kolu će igrati protiv pobednika iz duela Ilje Ivaške i Nikoloza Bazilašvilija.