Inzagi razočaran: Evo šta je izjavio nakon poraza od Bolonje

Fudbaleri Intera izgubili su od Bolonje rezultatom 2:1 i sada zaostaju dva boda u Seriji A za gradskim rivalom Milanom.

Trener Intera Simone Inzagi bio je razočaran nakon poraza njegove ekipe.

Razočaran sam, što je i normalno s obzirom na način na koji smo izgubili. (Golman) Radu je napravio grešku, to je moglo da se desi bilo kome drugom, i ja grešim, rekao je Inzagi i dodao:

-Moramo da reagujemo. Ovo je poraz koji peče, ali za tri dana nas čeka novi meč. Moramo da razmišljamo samo o sledećoj utakmici, iako znamo da naša sudbina više nije u našim rukama“.

Inter je došao do prednosti preko Perišića u trećem minutu igre, ali je Arnautović izjednačio 25 minuta kasnije.

-Igrali smo odlično do tog gola Arnautovića, tempo utakmice išao nam je u prilog. Morali smo bolje da reagujemo kod te akcije. Posle smo se unervozili i oni su nam zadali konačni udarac, mada smo imali i mi šansu preko D’Ambrozija.

Narednu utakmicu Inter igra u nedelju, kada gostuju Udinezeu.