LA LIGA: Kadiz skuplja bodove protiv timova iz vrha u borbi za opstanak, golčina Lukasa Pereza! (VIDEO)

Nakon pobede na Kamp Nou protiv Barselone, Kadiz je nastavio da sakuplja bodove vredne opstanka protiv timova iz vrha. Tako je večeras remizirao rezultatom 1-1 na gostovanju Sevilji.

Kada je domaćin poveo već u 7. minutu, očekivalo se da će vervatno to biti lak posao za izabranike Hulena Lopetegija. Gol je glavom postigao Jusuf En Nesiri, posle kornera koji je izveo Ivan Rakitić.

Ipak, u 66. minutu je zablistao iskusni Lukas Perez i fenomenalnim pogotkom iz slobodnog udarca, kada se lopta od prečke odbila u gol, postavio konačan rezultat.

Kadiz se za sada izvukao iz zone ispadanja sa 30 bodova na 34 odigrane utakmice, ali svoje mečeve tek treba da odigraju timovi koji su iza njih. Granada, koja je na 2 boda iza, u ponedeljak će dočekati Seltu u sklopu ovog kola.

SRPKINJE NA OKUPU: Bregar jasan, cilj postavljen na početku je od krucijalnog značaja

Rukometašice Srbije očekuju dva veoma bitna duela u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. Naš tim će igrati protiv Bugarske i Turske,...