Lacio slavio protiv Specije, pogodio i SMS (VIDEO)

U okviru 35. kola Serije A, fudbaleri Lacija slavili su protiv Specije u gostima rezultatom 4:3, a junak utakmice je Frančesko Aćerbi koji je majstorijom u prvom minutu nadoknade obezbedio pobedu svom timu.

Specija je povela u devetom minutu golom Kelvina Amiana, dok je Imobile na isteku 33. minuta doneo izjednačenje Laciju sa penala koji je iznudio Sergej Milinković-Savić.

Kevin Agudelo je doneo novo vođstvo Speciji nakon loše reakcije Patrika.

Lacio je u 54. minutu stigao do izjednačenja nakon što se lopta ne neobičan način odbila od golamana Specije posle udarca Provedela.

Radost gostiju i nada da će moći do preokreta trajala je svega dva minuta pošto je Hristov vratio dva gola prednosti domaćinu.

Lacio je do izjednačenja došao u 68. minutu kada je Sergej Milinković-Savić postigao pogodak, a pobedu je overio Aćerbi majstorijom u nadoknadi.

KUKOČ O OBRADOVIĆU: Najbolji ikad u zadnjih 20 godina, uspeo bi u NBA

Košarkaši Partizana poraženi su juče od Olimpijakosa u Evroligi. Ponovo su u jednom delu meča doživeli pad, i ispustili +14...