Dva gola Bonućija za pobedu Juventusa protiv Venecije (VIDEO)

U okviru 35. kola Serije A, fudbaleri Juventusa savladali su Veneciju rezultatom 2:1.

Aposolutni junak utakmice bio je Leonardo Bonući koji je postigao dva gola za svoj tim.

Dušan Vlahović se nije upisao u strelce na ovoj utakmici i zamenjen je u 79. minutu, a umesto njega ušao je Đorđo Kjelini.

Juventus je poveo već u sedmom minutu kada je usled asistencije Matijsa De Lihta Bonući prvi put na ovom meču zatresao mrežu.

Ipak gosti se nisu tako lako predali, pa je u drugom poluvremenu Venecija došla do izjednačenja, a strelac je bio Matija Aramu.

Posle kornera u 76. minutu Danilo je loptu udario glavom, a ona se našla ispred Leonarda Bonućija koji ju je samo poslao u mrežu i postavio konačan rezultat utakmice.

Juventus je ovom pobedom ostao u trci za treće mesto, za koje će najverovatnije boriti sa Napolijem.

Lazović efektnim golom otežao situaciju Atalanti (VIDEO)

Fudbaleri Atalante i Verone remizirali su u Bergamu u sklopu 32. kola Serije A, pošto je duel završen rezultatom...