LA LIGA: Barselona bolja od Majorke (VIDEO)

U okviru 35. kola La Lige fudbaleri Barselone savladali su na svom stadionu ekipu Majorke rezultatom 2:1.

Ovom pobedom se tim Ćavija Ernandeza vratio na drugo mesto koje vodi u Ligu šampiona. Strelci za slavni klub bili su Memfis Depaj i Serhio Buskets, ali je ovu utakmicu obeležio povratak Ansua Fatija, koji je vratio na teren nakon tri i po meseca.

Barselona je tokom cele utakmice bila bolji rival a do prednosti je došla u 25. minutu igre. Alba je bio asistent a strelac je bio Depaj koji je gađao levi donji ugao protivnika. Izabranici Ćavija Ernandeza duplirali su prednost na početku drugog dela igre, tačnije u 54 minutu kada je Buskets pokupio jednu odbijenu loptu, šutirao i matirao golmana Majorke.

Barsa je nastavila sa napadima i stvarala je šanse, čak je postigla i gol koji je poništen nakon VARA.

Majorka je smanjila prednost Barse u 78. minuta igre, a strelac je bio Railjo.

Ovo je 19. pobeda Barselona i nalaze se na drugom mestu, dok je Majorka na mestu broj 17.

VANREDNO STANJE U ISTANBULU: Fener krenuo po ikonu Efesa!

Košarkaška sezona ulazi u završnu fazu, a kako se bliži leto kreću i spekulacije oko košarkaških transfera. Tako nam iz...