Grofu samo bod, Despotović asistirao pa promašio penal

U okviru 27. kola Premijer lige Rusije, fudbaleri Arsenala iz Tule i Nižnji Novgoroda igrali su nerešeno 2:2.

Iako su gubili sa 2:0, tim Miodraga Božovića je uspeo da nadoknadi dva gola zaostatka. Golove za goste postigli su Kiril Gotsuk u 18. i Nikolaj Kalinskij u 30. minutu.

Najpre je u u poslednjim trenucima prvog poluvremena srpski internacionalac Đorđe Despotović asistirao Sergeju Tkačevu za 1:2, da bi u 71. minutu Jevgenij Lutšenko (zamenio Despotovića) izjednačio rezultat na 2:2.

Takođe, treba napomenuti da je upravo Despotović u 66. minutu promašio penal.

Pored Despotovića u timu Arsenala bio je i Goran Čaušić. Za goste je u finišu meča zaigrao Ivan Miladinović.

Iako su uspeli da osvoje bod, tim Miodraga Božovića je i dalje na poslednjem mestu Premijer lige Rusije.

Zvezda – Partizan: Duel dva najveća srpska kluba možete pratiti na ovom kanalu

Ove sezone dva najveća srpska kluba sastaće se po četvrti put, a u ovoj sezonu su odrigrali 3 meča...