Junajted upisao trijumf, Matić se oprostio od “Old Traforda”(VIDEO)

U poslednjem meču 35. kola Premijer lige, fudbaleri Mančester junajteda su na svom terenu slavili protiv Brentforda rezultatom 3:0.

Poveo je domaći tim u devetom minutu pogotkom Bruna Fernandeša na asistenciju mladog Elange. U 61. minutu prednost domaćih uvećao je Ronaldo golom iz penala.

Konačan rezultat meča postavio je Rafael Varan u 72. minutu utakmice.

Ova utakmica je bila poslednja za srpskog fudbalera Nemanju Matića u dresu Junajteda na “Old Trafordu”. U svom poslednjem nastupu pred domaćim navijačima, Matić je igrao sve do 71. minuta kada ga je zamenio Fred.

Svoj poslednji meč na “Old Trafordu” pored Matića odigrao je i Huan Mata koji je od leta slobodan u izboru nove sredine.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...