Remi Proletera i Metalca u Novom Sadu!

U meču 4. kola plej-ofa za ostanak u Superligi Srbije, fudbaleri Proletera i Metalca su odigirali nerešeno 0:0 u Novom Sadu.

Bio je ovo derbi začelja u kome su se sastala pre ovog meča dva najslabije rangirana tima na tabeli Superlige Srbije.

Može se reći da u ovom meču nije bilo mnogo šansi, a najbolju je imao fudbaler Proletera Nikola Ninković koji je u 79. minutu uputio snažan šut ka protivničkom golu, ali golman gostujućeg tima Dušan Marković je odlično reagovao.

U nastavku meča, gosti iz Gornjeg Milanovca su imali nekolike dobre šanse ali na kraju rezultat je ostao nepromenjen.

U narednom kolu, Proleter gostuje Radničkom u Kragujevcu, dok Metalac dočekuje ekipu Novog Pazara.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...