Đenova nakon preokreta srušila Vlahovićev Juventus (VIDEO)

U meču 36. kola Serije A, fudbaleri Đenove su nakon preokreta savladali Juventus rezultatom 2:1.

Tim iz Torina je poveo, pogotkom Dibale u 48. minutu, a potom su gosti želeli da odrade posao. I to im se osvetilo.

Gudmondson je u 87. minutu doneo izjednačenje Đenovi, a u petom minutu nadoknade sa bele tačke pogodio je bivši igrač Juventusa, Domeniko Krišćito. Isti igrač je u prethodnoj rundi, na gostovanju gradskom rivalu Sampdoriji, promašio penal u šestom minutu nadoknade meča.

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović na terenu je bio do 74. minuta, kad ga je zamenio Morata.

Juventus je ovim porazom propustio da prestigne Napoli na trećoj poziciji makar na kratko. Trenutno imaju 69 bodova, odnosno bod manje od Napolitanaca uz meč više. Đenova i dalje ispod crte, sa bodom manje od Salernitane, prvog tima koji je na poziciji za opstanak.

VEROVAO JE U SVOJU ODLUKU: Klop izabrao Nunjeza pre Nkunkua!

Fudbaleri Liverpula izgubili su od Evertona sa 2:0 i umanjili šanse za titulu Premijer lige u samoj završnici trke. Ove...