Fudbaleri Napolija minimalnim rezultatom slavili u Torinu (VIDEO)

U okviru 36. kola Serije A, fudbaleri Napolija savladali su u gostima Torino minimalnimrezultatom 1:0.

Posle prvih 45 minuta nije bilo golova, da bi u nastavku Napoli bio daleko bolji, Lorenco Insinje je čak promašio i penal u 60. minutu utakmice, ali im se sve vratilo u 73. minutu utakmice.

Tada je Fabijan Ruiz sve uradio, prvo je oduzeo loptu na sredini terena, prešao jednog, drugog, na kraju pogodio za 1:0.

Do kraja utakmice nije bilo većih uzbuđenja pa je rezultat ostao nepormenjen.

Napoli je sa ovom pobedom praktično osigurao treće mesto. Imaju četiri boda više od četvrtoplasiranog Juventusa na dva meča do kraja. Kada je Torino u pitanju. Oni su 10. na tabeli bez šansi da naredne sezone igraju u Evropi.

Panatinaikos na krilima Slukasa i Papapetrua izjednačio protiv Makabija

U četvrtfinalnoj seriji Evrolige, košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi iz Tel Aviva u "OAKA" areni rezultatom 95:79 i izjednačili...