LA LIGA: Bekovska saradnja za pobedu Barselone u “minut do 12” protiv osvajača Kupa! (VIDEO)

Fudbaleri Barselone pobedili su kao gosti Betis sa 2-1 u 35. kolu španske La Lige.

Veći deo ovog duela je protekao bez golova, pošto su svi postignuti u završnom intervalu.

Barselona je povela u 76. minutu golom mladog Ansua Fatija, posle lopte koju mu je uputio Đordi Alba sa leve strane.

Međutim, samo tri minuta kasnije Mark Bartra je poravnao rezultat, kada je glavom ubacio loptu u mrežu posle centaršuta Nabila Fekira iz slobodnog udarca sa leve strane.

Veliku radost Kataloncima je u 4. minutu zaustavnog vremena donela saradnja bekova. Dani Alves je sa desne strane centrirao u šesnaesterac, a lopta je pala pravo na nogu Đordiju Albi, koji je sjajnim volejom doneo pobedu svom timu.

Barselona sada na drugoj poziciji ima 5 bodova i utakmicu više od Sevilje, dok će Betisu ovaj poraz teško pasti s obzirom na to da se osvajač Kupa kralja nalazi u borbi za plasman u Ligu šampiona, a sada je ostao na 3 boda iza Atletiko Madrida, koji je četvrti, a svoju utakmicu ovog kola igra sutra od 21 čas protiv gradskog rivala Reala.

BUM: Barseloni stigla ponuda od 200 miliona za Jamala!

Zahuktava se letnja transfer pijaca u kojoj će prva zvezda svakako biti Kilijan Mbpae, za kojeg se očekuje da...