Serija A: Milan sve bliži tituli (VIDEO)

U okviru 36. kola Serije A fudbaleri Milana su posle preokreta u gostima pobedili Veronu rezultatom 3:1.

Ovom pobedom Milan je dva kola pre kraja šampionata zadržao prvo mesto sa dva boda više od Intera.

Kada je reč o utakmici Verona je povela u 38. minutu golom Davidea Faraonija na asistenciju Darka Lazovića. Do izjednačenja je došlo u sudijskog nadonadi prvog poluvremena, a strelac za Milan bio je Tonoli.

Preokret Milanu donosi isti igrač, koji je bio i strelac drugog gola na asistenciju Rafaela Leaa. Konačan rezultat i poedu Milanu u borbi za titulu donosi Alesandro Florenci u 87. minutu igre.

Milan u sledećem kolu dočekuje Atalantu, a u poslednjem gostuje Sasuolu, dok Inter ide u goste Kaljariju i na svom terenu dočekuje Sampdorju.

KAPITEN LIVERULA JE LJUT: Van Dajk uputio kritike svojim saigračima

Kapiten Liverpula Virdžil van Dajk nije dobro podneo poraz od Evertona 2:0 u zaustaloj utakmici 29. kola Premijer lige. On...