Betis rutinskom pobedom sačuvao šanse za LŠ (VIDEO)

U okviru 36. kola La Lige fudbaleri Betisa savladali su u gostima Valensiju rezultatom 3:0 i sačuvali šanse za plasman u Ligu šampiona.

Svi golovi na meču viđeni su u drugom poluvremenu.

Ekipa Maurisija Pelegrinija povela je u 57. minutu pogotkom Vilijana Hosea, a u finišu su viđena još dva gola. Serhio Kanales, asistent kod vođećeg pogotka, u 87. minutu je duplirao prednost gostiju, a tri minuta kasnije Borha Iglesijas je desetim golom postavio konačan rezultat.

Naš Uroš Račić je za ekipu Valensije odigrao prvo poluvreme nakon čega je zamenjen.

Betis je dva kola pre kraja šampionata peti sa tri boda manje od Atletiko Madrida i četiri od gradskog rivala, koji će u sredu odigrati duel ovog kola.

Valensija je na desetom mestu.

Čukarički za tri minuta rešio duel sa Novim Pazarom, Pavkov strelac (VIDEO)

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Novi Pazar na svom terenu sa 2-0, u utakmici 27. kola Superlige Srbije. Utakmica je...