Rutinska pobeda Barselone pala u drugi plan, Arauho hitno prebačen u bolnicu (VIDEO)

U okviru španske La Lige, fudbaleri Barselone savladali su ekipu Selte rezultatom 3:1.

Međutim, ovaj meč je ostao u senci zbog povrede Ronalda Arauha. On se sudario sa svojim saigračem Gavijem, nakon čega je ostao bez svesti. Nakon toga je hitno prebačen u bolnicu i stepen povrede još uvek nije poznat.

Što se tiče utakmice, junaci meča su Memfis Depaj i dvostruki strelac Pjer-Emerik Obamejang.

Njih dvojica su već u prvom poluvremenu rešili pitanje pobednika jer su bili strelci u 30. i 41. minutu.

Selta je do kraja uspela da postigne gol preko Jaga Aspasa u 50. minutu.

BIĆE NA MARAKANI: Nekadašnji napadač Zvezde najavio dolazak na meč sa Benfikom

Nekadašnji napadač Crvene zvezde Hugo Vieira najavio je dolazak na stadion "Rajko Mitić" kako bi bodrio svoj nekadašnji klub protiv Benfike...