Real razbio Levante, asistencija Jovića (VIDEO)

U utakmici 36. kola španske LaLige, fudbaleri Real Madrida savladali su Levante rezultatom 6:0.

Srpski napadač Luka Jović na terenu je proveo 15-ak minuta, pošto je u 74. minutu zamenio Karima Benzemu.

U 13. minutu Mendi je pogodio za 1:0, da bi se prednost udvostručila već u 19. minutu preko Karima Benzeme, a na 3:0 je povisio Rodrigo u 34. minutu.

Za poker u prvom poluvremenu se postarao Vinisijus i to u 45. minutu utakmice. Uspeo je Real Madrid da postigne još dva pogotka u drugom poluvermenu.

To je učinio Vinisijus, prvi put u 68. minutu, a onda i u 83. minutu, na asistenciju Luke Jovića, za konačnih 6:0 i njegov het-trik.

Podsećamo, Real Madrid je već osvojio šampionsku titulu, a Levante je već ispao iz LaLige.

PSV na veličanstven način osigurao titulu!

Fudbaleri PSV-a iz Ajndhovena pobedili su kao gosti Herenven rezultatom 8:0 i najverovatnije osigurali titulu. Po dva gola za PSV...