Sosijedad srušio Kadiz na “Anoeti” (VIDEO)

U meču 36. kola španske Primere fudbaleri Sosijedada savladali su Kadiz rezultatom 3:0 i tako napravili značajan korak ka plasmanu u Ligu Evrope.

Domaći su do vođstva došli golom Aleksandera Sorlota u 19. minutu, bio je to drugi gol Norvežanina u poslednje tri utakmice. Asistent je bio David Silva.

Merino i upravo Silva imali su dobre prilike, a Baski su prednost duplirali u 53. minutu – penal je skrivio Alarkon, a siguran je bio Adnan Januzaj.

Trudili su se gosti, ali nisu uspeli da dođu ni do počasnog gola, samo je u nadoknadi viđen još jedan penal za domaće, koji je Portu pretvorio u konačnih 3:0.

U sledećem kolu, Kadiz dočekuje prvaka Real Madrid, a Sosijedad gostuje Vijarealu.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...