Totenhem na krilima Kejna razbio Arsenal (VIDEO)

U zaostalom meču 22. kola engleske Premijer lige, fudbaleri Totenhema ostvarili su ubedljivu pobedu protiv Arsenala rezultatom 3:0.

U 22. minutu za domaći tim dosuđen jedanaesterac i Kejn ga pretvorio u gol.

Arsenalov košmar je postao još teži nekih 10 minuta kasnije. Rob Holding je od 26. do 33. minuta zaradio dva žuta, odnosno crveni karton i ostavio goste da se sa desetoricom u polju bore sa Totenhemom.

Hari Kejn je u 37. minutu pogodio za velikih 2:0 i Totenhem je na poluvremenu mogao da bude zadovoljan.

Na samom početku drugog poluvremena, Son je pogodio za konačnih 3:0 u 47. minutu.

Na 2 kola pre kraja, Arsenal ima bod prednosti nad Totenhemom i ostaje da vidimo ko će od ova dva tima otići u Ligu šampiona.

VRATIO FILM: Košarkaš Reala o tuči u Madridu, nema loše uspomene (VIDEO)

Košarkaši Real Madrida još uvek čekaju ko će im biti protivnik u plej-ofu Evrolige. Nakon uvedenog plej-ina, to će biti...