SERIJA A: Roma sa igračem više bez pobede protiv fenjeraša, jurila rezultat od 1. minuta (VIDEO)

Fudbaleri Rome remizirali su na Olimpiku sa poslednjeplasiranom Venecijom (1-1), u pretposlednjem kolu Serije A.

Tako će Fiorentina u ponedeljak imati šansu da ih pobedom nad Sampdorijom u gostima prestigne na tabeli i zauzme mesto koje vodi u Ligu Evrope.

Iako je Vučica imala neverovatnih 46 šuteva ka golu, naspram samo 4 protivnika, i igrača više od 32. minuta, kada je isključen Sofijan Kijine, nije uspela da dođe do trijumfa.

Fenjeraš je šokirao domaće već u prvom minutu utakmice, kada je David Okereke iskoristio preciznu loptu Matije Aramua i glavom savladao golmana Rome Patrisija.

Velikan iz Rima se potom 76 minuta mučio dok konačno nije došao do izjednačenja pogotkom Eldora Šomurodova, do kog je dospela odbijena lopta posle intervencije golmana Venecije, pa je iskoristio nebranjenu mrežu i poravnao rezultat.

Ipak, ovaj rezultat Veneciji neće mnogo pomoći, pošto su na kolo pre kraja i dalje na poslednjoj poziciji i jasno je da će ispasti u Seriju B.