SERIJA A: Sasuolo lako do pobede u Bolonji, efektan gol Berardija (VIDEO)

Fudbaleri Sasuola lako su došli do pobede na gostovanju Bolonji, gde su slavili sa 3-1 u pretposlednjem kolu Serije A.

Sasuolo je došao do prednosti u 35. minutu, kada je Đanluka Skamaka iskoristio preciznu loptu Domenika Berardija iz kornera i glavom zatresao mrežu.

U 75. minutu Berardi se i sam našao u ulozi egzekutora, kada je na efektan način, makazicama, duplirao prednost svog tima.

Na 3-0 povisio je svojim drugim golom Skamaka, posle odlične lopte u prostor koju je dobio od Davide Fratezija.

Utešni pogodak za Bolonju postigao je Rikardo Orsolini iz jedanaesterca u drugom minutu nadoknade vremena, posle igranja rukom igrača Sasuola u svom šesnaestercu.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...