PL: Liverpul nakon preokreta bolji od Sautemptona, odluka o tituli u poslednjem kolu (VIDEO)

U utakmici 37. kola Premijer lige, fudbaleri Liverpula savladali su Sautempton rezultatom 2:1.

Oni su iskoristili kiks Mančester sitija od prethodnog vikenda i prišli mu na samo bod zaostatka pred poslednje kolo koje se kompletno igra u nedelju sa početkom u 17.00.

Nejtan Redmond je u 13. minutu doveo Sautempton u vođstvo. Liverpul je izjednačio u 27. minutu pogotkom Minamina. Japanac iz poštovanja prema Sautemptonu nije slavio gol, s obzirom da je odigrao polusezonu za ovaj tim.

U 67. minutu je Đoel Matip pogodio glavom, reklo bi se, i uz dosta sreće, za preokret i pobedu Liverpula.

U poslednjoj rundi Građani će na domaćem terenu ugostiti Aston Vilu, dok će Liverpul na “Enfildu” dočekati Vulvse.

MATEO PRED GOSTOVANJE ZVEZDE: Da radimo, takmičimo se, i pobedimo

Košarkaši Real Madrida odavno su obezbedili prvo mesto nakon ligaškog dela Evrolige. Sutra u 32. rundi dočekuju Crvenu zvezdu Meridianbet....