U 17: Srbija izbegla poraz na startu EP

Fudbalska reprezentacija Srbije do 17 godina odigrala je nerešeno protiv Belgije na startu Evropskog prvenstva.

Belgijanci su imali prednost još od 17. minuta kada je Stanis Idumbo-Muzambo postigao gol na asistenciju Enoka Agjeija.

Naša reprezentacija je u nastavku bila energičnija što se i isplatilo, kako je meč odmicao naši su bili sve opasniji, ali bez pravih šansi.

Sve do 88. minuta kada je viđena prava opsada gola Belgijanaca, a Vermelen je napravio prekršaj u kaznenom prostoru. Sudija Jonason je pokazao na “belu tačku”, a siguran je bio fudbaler Vojvodine Jovan Milošević.

Naša reprezentacija će naredni meč igrati u petk protiv Turske.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...