Preokret Evertona na Gudison Parku za opstanak (VIDEO)

Fudbaleri Evertona savladali su Kristal Palas sa 3:2 nakon preokreta i sačuvali mesto u Premijer ligi.

Everton je poveo u 21. minutu preko Matete .Everton se našao u bezizlaznoj situaciji kada je Palas duplirao prednost, a strelac je bio Žordan Aju u 36. minutu.

U drugom poluvremenu desio se totalni preokret, u 55. minutu Majkl Kin je prepolovio prednost gostiju, a onda Brazilac Rišarlison u 75. minutu i izjednači rezultat na 2:2!

Dominik Kalvert-Luin je u 85. minutu postigao treći gol za Everton i osigurao pobedu svom timu.

Barnli je odigrao 1:1 na gostovanju Aston Vili, pa u poslednjem kolu Barnli dočekuje Njukasl, dok Lids gostuje Brentfordu. Ukoliko zabeleže identične rezultate, u ligi će opstati Barnli, zbog bolje gol razlike.

U rezultatski nevažnoj utakmici Čelsi i Lester remizirali su 1:1.

SVI ŽELE DA GLEDAJU PARTIZAN: Još jedan legendarni košarkaš večeras u Areni

Košarkaši Partizana dočekuju večeras od 20 i 30 Olimpijakos u okviru 32. kola regularnog dela Evrolige. Svima je dobro poznato kakva je atmsofera...