Remi Čukaričkog i Napretka u poslednjem kolu

U meču poslednjeg kola Superlige Srbije, fudbaleri Čukaričkog i Napretka odigrali su nerešeno 0:0.

Napredak je bio nešto bolji u prvom poluvremenu, najbolju priliku imao je Kunić, čiji udarac glavom je na drugoj stativi završio preko gola.

U drugom poluvremenu nije viđeno ništa zanimljivo, gosti su igrali slobodnije nego do sada ali većih uzbuđenja na stadionu nije bilo pa je rezultat ostao nepromenjen.

Čukarički je posle ovog remija zaokružio sezonu na 60 bodova, dok je Napredak ostao poslednji sa 38.

IMALI TU ČAST: Mladi košarkaši Partizana testirali, predstavljen teren pred F4 (FOTO)

Završni turnir FIBA lige šampiona počinje sutra u Beogradu. Za trofej se bore Tenerife i Peristeri, odnosno Unikaha i Mursija. Turnir...