GOTOVO: Milan je šampion ITALIJE

Fudbaleri Milana su u poslednjem kolu Serije A pobedili Sasuolo u gostima rezultatom 0:3 i tako posle 11 godine postali šampioni Italije.

Milana je od prvog milnuta krenuo silovito. Već u prvih petnaest minuta MIlan je imao dve prilike. Prvo je u sedmom minutu pokušao Olivije Žiru a zatim i Rafael Leao. Silovita igra se isplatila gostima, pa su u 17. minutu poveli golom Žirua. Piolijeva ekipa je i dalje napadala i pokušavala da postigne gol, ali domaćin je imao sreće, sve do 32. minuta. Rafael Leao je iskoristio katastrofalnu reakciju odbrane domaćina, pronašao Žirua, koji postiže svoj drugi pogodak na meču.

Samo tri minuta kasnije, sve je bilo rešeno. MIlan je postao šampion a ovoga puta gol je postigao Frank Kesi.

I u drugom poluvremenu je Milan bio bolji rival i sačuvao je veliku prednost i tako došao do 19. titule prvaka Italije u svojoj istoriji.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...