Đoković rutinski do drugog kola Rolan Garosa!

Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u drugo kolo Rolan Garosa nakon što je savladao Japanca Jošihita Nišioke sa 3:0 u setovima (6:3, 6:1, 6:0).

Japanac je bolje ušao u meč, imao je tri brejk-šanse ali je Novak uspeo da dođe do 1:0, ali je Japanac i na svoj servis pokazao kvalitet i izjednačio.

Đoković je u šestom gemu stigao do brejka, a potom ga je i potvrdio i došao do vođstva u setovima.

Novak je drugi set rešio daleko lakše pošto je rivalu dozvolio da mu uzme samo jedan gem i to brejkom pri vođstvu od 5:0. Međutim uspeo je Srbin rutinski da privede ovaj set kraju i povede sa 2:0.

Treći set nije doneo mnogo iznenađenja, Novak je odigrao furiozno, protivniku nije dozvolio nijedan gem i lagano je došao do pobede u ovom meču.

U narednom kolu, svetski broj jedan će igrati protiv boljeg iz duela Aleksa Molkana i Federika Korije, koji igraju u utorak ujutru.

LALATOVIĆ PRED PARTIZAN: Igramo na njihovom terenu i oni su apsolutni favoriti

Fudbaleri Spartaka iz Subotice sutra nastavljaju takmičenje u Superligi Srbije. Nakon reprezentativne pauze, gostuju Partizanu. Imaju 4 boda manje od...