Herta bolja od Hamburga za ostanak u Bundesligi!

Fudbaleri Herte obezbedili su ostanak u Bundesligi nakon što su u revanšu baraža savladali Hamburd rezultatom 2:0.

Iako je Hamburd imao prednost iz prvog meča od 1:0, večeras je Hera bila daleko bolji tim.

Poveli su već u četvrtom minutu, Bojata je nakon kornera glavom doneo prednost gostima.

HSV je pripretio tek početkom drugog poluvremena, preko Hejera u 48. i 49. minutu, ali istakao se odlični golman Herte Kristensen.

U 63. minutu Platenhart je iskosa sa desne strane iznenadio golmana domaće ekipe, iz slobodnjaka je pogodio malu mrežu za 0:2.

Herta je do kraja uspela da sačuva vođstvo i tako je osigurala ostanak u Bundesligi, dok navijači Hamburga sigurno imaju za čim da žale.

SERIJA A: Juve izvukao živu glavu na Sardiniji, Vlahović strelac prelepo gola! (VIDEO)

U drugom meču 33. kola Serije A, Kaljari i Juventus su odigrali 2:2. Ponovo je tim iz Torina odigrao slab...