Krajinović u trećem kolu Rolan Garosa!

Srpski teniser Filip Krajinović plasirao se u treće kolo Rolan Garosa nakon što je savladao Hrvata Bornu Goja, 7:6 (5), 6:2, 5:7, 6:1.

Što se tiče prvog seta, Filip je u četvrtom gemu spasao čak tri brejk lopte i izjednačio na 2:2.

Uspeo je naš teniser da napravi brejk u 11. gemu za 6:5, da bi odmah potom uzvratio i Gojo istom merom, 6:6 i ušli su u taj-brejk, a Krajinović je posle 5:1, morao da se potrudi, na 6:4 iskoristio je drugu set loptu, za 7:5.

U drugom setu naš teniser je poveo sa 3:0.

Na 4:1, imao je dve brejk prilike koje nije iskoristio, ali zato u osmom gemu koristi treću brejk i set loptu za 6:2.

Što se tiče trećeg seta, Gojo je uspeo u finišu seta doći do odlučujučeg brejka i priveo je taj set kraju u svoju korist 7:5.

U četvrtom setu Krajinović je brzo napravio dva brejka, održavao prednost i rutinski priveo meč kraju.

Krajinovića u trećem kolu očekuje sudar sa devetim nosiocem, Kanađanimom Feliksom Ožeom-Alijasimom.

SKLOPLJEN DOGOVOR: La Liga će se igrati i van Španije!?

Pre nekoliko dana Real Madrid je sa 3:2 pobedio Barselonu u El Klasiku. Sada su u odličnoj poziciji da obezbede...