RG: Alkaras u trećem kolu, ovo je njegov naredni rival

Nova zvezda svetskog tenisa Karlos Alkaras stigao je do trećeg kola Rolan Garosa. On je u drugom kolu savladao svog zemljaka  Alberta Ramos-Vinjolasa.

Alkaras je gubio 3:0 u petom setu od Vinjolasa, ali je mladi teniser uspeo da prođe u narednu fazu

-Očekivao sam težak meč. Mnogo ga poštujem, i zbog toga sam zadovoljan prikazanim nivoom. Da sam uspeo da se vratim i na kraju pobedim. Četvrti set je bio zaista težak. Spasavanje meč lopti je teško. Bio sam sve vreme u zaostatku, ali sam znao da ću imati šansu. Vera me nije napuštala, rekao je Alkaras.

Mladi Alkaras je ove sezone osvojio pet trofeja

Tajna uspeha? Vera u sebe i naporan rad. Morate da imate velike snove i ciljeve i da svakog dana naporno radite za njih. Biti broj 1 je moj san od kada sam počeo da igram tenis, rekao je mladi teniser.

Protivnik mladog Alkarasa u trećem kolu Rolan Garosa je teniser iz Amerike Sebastijana Korde.

KO ĆE OSTATI U PARTIZANU? Većini nosioca igre ističu ugovori!

Odbojkaši Partizana nisu uspeli da odbrane titulu šampiona Srbije, pošto su u finalu poraženi od večitog rivala Crvene zvezde....