IZVUKLI SE PROTIV SRBIJE, PA OSTALI BEZ PEHARA: Holandija poražena od Francuske u finalu

Kadetska fudbalska reprezentacija Francuske postala je šampion Evropskog prvenstva za igrače uzrasta do 17 godina, posle preokreta protiv Holandije u finalu i pobede od 2-1.

Podsetimo, Holandija je posle mnogo preokreta i boljeg izvođenja penala u polufinalu bila bolja od naše reprezentacije.

Svi golovi u finalnoj utakmici postignuti su u drugom poluvremenu.

Kao i u meču protiv Srbije, Holanđani su poveli odmah nakon što su se vratili na teren, lepim golom Jadena Slorija u 48. minutu.

Ipak, nije prošlo mnogo vremena, kada je usledio šok za njih i preokret Francuza za samo dva minuta, a oba pogotka su bila delo Saela Kumbedija.

On je prvo u 58. minutu prošao pored svog čuvara i veličanstvenim pogotkom poravnao rezultat, da bi već u 60. minutu bio na pravom mestu posle odbrane golmana Holandije i smestio loptu po drugi put u mrežu za, ispostavilo se, konačan rezultat.

ONI SU NAJBOLJI U EVROPI: Ova četiri kluba se bore za pehar LŠ

Real Madrid, Bajern Minhen, Borusija Dortmund i PSŽ su polufinalisti Lige šampiona. U polufinalu elitnog takmičenja sastatju se Bajern –...