MUNDIJAL: Ukrajina dobila Škotsku, protiv Velsa se odlučuje poslednji učesnik B grupe! (VIDEO)

Reprezentacija Ukrajine savladala je, u okviru baraža za odlazak na Svetsko prvenstvo u Kataru koje će biti održano krajem godine, Škotsku u Glazgovu sa 3-1 i došla nadomak plasmana na najveću smotru fudbala.

Za to mesto igraće protiv još jedne ostrvske reprezentacije, Velsa, a pobednik će popuniti grupu B u Kataru, o kojoj ste mogli da čitate u našoj analizi u okviru serijala tekstova o Svetskom prvenstvu.

Poveli su gosti u 33. minutu, kada je Andri Jarmolenko snalažljivo prebacio golmana Škotske posle lopte koju mu je uputio Ruslan Malinovski.

Ubrzo nakon povratka sa pauze, Roman Jaremčuk je posle centaršuta Karavaeva glavom povisio na 2-0 u 49. minutu.

Zaostatak je prepolovio Kalum Megregor u 79. minutu, posle nespretne reakcije golmana Ukrajinaca.

Konačan rezultat postavio je Artem Dobik u poslednjem minutu zaustavnog vremena, posle kontre u kojoj je ostao potpuno sam pred golmanom Škotske.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...