OSVETILI KADETE: Omladinska reprezentacija bolja od Holandije, Lazetić strelac

Omladinska reprezentacija Srbije u fudbalu savladala je Holandiju sa 2-1 u prvom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo za igrače do 19 godina, na gostujućem terenu.

Naši momci su poveli u 24. minutu pogotkom Marka Lazetića, napadača Milana koji je u poslednjem prelaznom roku pojačao Rosonere iz redova Crvene zvezde.

Do kraja poluvremena je rezultat poravnao Noa Ohajo, koji je u 39. minutu uspešno realizovao jedanaesterac.

Konačan rezultat postavio je napadač TSC-a Petar Ratkov u 77. minutu, tako donevši trijumf našoj reprezentaciji.

Podsetimo, nedavno je naša kadetska reprezentacije izgubila baš od Holandije u polufinalu kadetskog Evropskog prvenstva, posle lošijeg izvođenja penala.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...